Додади коментар

Маша и медо

316,00 ден.
Шифра на производ: 7100734
ISBN: 978-608-228-389-0

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Многу одамна, некаде во далечната и пространа Русија, во куќичка во близина на шумата, живееше Маша, насмеано и весело девојче...

Издавач

Просветно Дело

Повез

Тврд

Јазик

Македонски

Година на издавање

2018

Број на страници

62

Димензии

27,50x20,00x1,00

Тежина гр.

485,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места