Маски за боење - Херои и чудовишта

Додади коментар

Маски за боење - Херои и чудовишта

Маски за боење - Херои и чудовишта

130,00 ден.
91,00 ден.
Шифра на производ: 7500882

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

ПРОСВЕТНО ДЕЛО секогаш се грижи за најмладите читатели: да имаат новитети и да им биде забавно во секое време и на кое било место! Овој пат посочуваме две нови БОЕНКИ: ПРИНЦЕЗИ и ХЕРОИ И ЧУДОВИШТА. Интересот е еднакво покриен како за девојчињата така и за момчињата. Ама, овие боенки се малку необични! Зошто? Е па, овде, секоја страница е маска. Таа е доволно голема да го покрие вашето лице. Може да ги користите за секоја пригода откако убаво ќе ги избоите по ваша желба. Потоа ќе ја одвоите маската од перфорираната подлога и така убаво избоена може да си ја носите по повод некој роденден, маскенбал, априлијада итн. Маската има еластичен ластик со чија помош лесно ќе ја прицврстите на глава и комотно ќе се шетате со неа. Затоа забавата нека почне, избојте ги маските што поубаво за да ги носите по каков било повод и сите да ве прашуваат за вашата убава креација!

Издавач

Просветно Дело

Останати производи од оваа група

Во кошничка

290,00 ден.
203,00 ден.
Во кошничка

420,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
112,00 ден.
Во кошничка

95,00 ден.
66,00 ден.
Во кошничка

110,00 ден.
77,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места