Додади коментар

Хефталица столна 23/6-24

1756,00 ден.
Шифра на производ: 2ДЕ135

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Максимален капацитет на хефтање: 240 листови Максимален капацитет на полнење: 100х23/6-24 хефт иглици Користи 23/6-24 хефт иглици Цврста конструкција

Производител

Делта

Тежина гр.

1291,00

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места