Додади коментар

Шпенагли со топче во боја

Шпенагли со топче во боја

15,00 ден.
Шифра на производ: 2Т1507

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Број на шпенагли во кутија: 25 парчиња

Производител

Рио

Тежина гр.

5,00

Останати производи од оваа група

Во кошничка

20,00 ден.
Во кошничка

10,00 ден.
Во кошничка

15,00 ден.
Во кошничка

50,00 ден.
Во кошничка

15,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места