Додади коментар

Штипка за документи 19мм

Штипка за документи 19мм

3,00 ден.
Шифра на производ: 2Д601245

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Димензии: 41мм

Производител

Диакакис

Тежина гр.

3,00

Останати производи од оваа група

Во кошничка

10,00 ден.
Во кошничка

15,00 ден.
Во кошничка

15,00 ден.
Во кошничка

30,00 ден.
Во кошничка

15,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места