Додади коментар

Спојувалки 60мм

Спојувалки 60мм

50,00 ден.
Шифра на производ: 2ДЕ181

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

- Спојувалки број 6 - 60мм - Број на спојувалки во кутија: 100

Производител

Делта

Тежина гр.

176,00

Останати производи од оваа група

Во кошничка

40,00 ден.
Во кошничка

15,00 ден.
Во кошничка

6,00 ден.
Во кошничка

3,00 ден.
Во кошничка

20,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места