Додади коментар

Спојувалки 75мм

Спојувалки 75мм

50,00 ден.
Шифра на производ: 2ДЕ183

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

- Спојувалки број 8 - 75мм - Број на спојувалки во кутија: 25 парчиња

Производител

Делта

Тежина гр.

156,00

Останати производи од оваа група

Во кошничка

50,00 ден.
Во кошничка

99,00 ден.
79,00 ден.
Во кошничка

10,00 ден.
Во кошничка

15,00 ден.
Во кошничка

30,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места