Додади коментар

Коректор лента 8х4,2мм

Коректор лента 8х4,2мм

108,00 ден.
Шифра на производ: 2К84320

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

- Нетоксична сува корективна лента; - За левичари и десничари; - Мека рачка за удобно користење; - Не остава траги; - Нема се лупи после нанесувањето; - Ги покрива сите видови на мастила;

Производител

Корес

Тежина гр.

17,00

Останати производи од оваа група

Во кошничка

25,00 ден.
Во кошничка

63,00 ден.
Во кошничка

37,00 ден.
Во кошничка

50,00 ден.
Во кошничка

58,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места