Додади коментар

Кутија за спојувалки

Кутија за спојувалки

99,00 ден.
79,00 ден.
Шифра на производ: 2К43210

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

- Кутија за спојувалки лесна за повторно полнење со магнетна заштита. - Вкупно парчиња спојувалки: 100 парчиња

Производител

Корес

Тежина гр.

66,00

Останати производи од оваа група

Во кошничка

15,00 ден.
Во кошничка

5,00 ден.
Во кошничка

40,00 ден.
Во кошничка

20,00 ден.
Во кошничка

10,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места