Додади коментар

Хефталица ЕМ-7

120,00 ден.
Шифра на производ: 2Н7

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

- Максимален капацитет на хефтање: 20 листови - Максимален капацитет на полнење: 120х26/6 хефт иглици или 80х24/6 хефт иглици - Користи 26/6 и 24/6 хефт иглици

Производител

Ноки

Тежина гр.

128,00

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места