Додади коментар

Маркер - АКУ линер црвен

30,00 ден.
Шифра на производ: 2МА12403

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

- Водоотпорен маркер - Мастило на алкохолна база - Погоден за пишување на повеќе површини: хартија, постери, порозни материјали и др.

Тежина гр.

11,00

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места