Додади коментар

Водоотпорен маркер за цд ОНП - црн

25,00 ден.
Шифра на производ: 2Н7801

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Водоотпорен маркер погоден за пишување за ЦД/ДВД, стакло, пластика, метал.

Производител

Ноки

Тежина гр.

8,00

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места