Ул. Димитрие Чуповски 15
+389 (0) 2 3117 255

Додади коментар

Еден ден, јас ќе бидам...

252,00 ден.
Шифра на производ: 7100559

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Можеби сте слушнале што зборува вашето дете: „Еден ден, јас ќе бидам... балерина, космонаут, готвачка, водоводџија, рок-ѕвезда...“ Во оваа убаво илустрирана книга за деца објаснето е сѐ она што тие би сакале да работат подоцна. Ова е првата книга за малите деца, за можните идни работни места за кои веќе сонуваат кога ќе пораснат.

Издавач

Просветно Дело

Повез

Тврд

Јазик

Македонски

Година на издавање

2010

Број на страници

29

Димензии

25,00x20,00x0,80

Тежина гр.

315,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Телефонски Броеви

Продажни места