Ул. Димитрие Чуповски 15
+389 (0) 2 3117 255

Додади коментар

Малиот доктор за цвеќиња

250,00 ден.
Шифра на производ: 7500817
ISBN: 978-9989-0-1124-5

Kоличина

Во кошничка

Во домот на Марко и Маја, се чини дека цвеќињата се тажни. Но што се случило со нив? Докторката Маја истражува и открива како да им помогне. Прекрасна приказна која на идните мали градинари ќе им помогне да се грижат за цвеќињата и растенијата.

Издавач

Просветно Дело

Јазик

Македонски

Година на издавање

2017

Број на страници

28

Димензии

23,50x23,00x0,80

Тежина гр.

308,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

ИНФОРМАЦИИ

Продажни места