Ул. Димитрие Чуповски 15
+389 (0) 2 3117 255

Додади коментар

Јулија e вљубена

140,00 ден.
Шифра на производ: 7100392
ISBN: 978-9989-0-0850-4

Kоличина

Во кошничка

Денес, Јулија се однесува чудно. Не им обрнува внимание на другарките, замислено гледа низ прозорецот и не сака да јаде. Ги одбива дури и бонбоните! Можеби е болна? Воопшто! Таа е вљубена во Никола! Што треба да направи за да му го привлече вниманието?

Издавач

Просветно Дело

Јазик

Македонски

Година на издавање

2009

Број на страници

20

Димензии

28,00x22,00x0,20

Тежина гр.

116,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

ИНФОРМАЦИИ

Продажни места