Ул. Димитрие Чуповски 15
+389 (0) 2 3117 255

Додади коментар

Се преоблекува - Јулија

140,00 ден.
Шифра на производ: 7100389
ISBN: 978-9989-0-0852-8

Kоличина

Во кошничка

Денес, кај Јулија дојде нејзината другарка Оливија. Тие секогаш убаво се забавуваат! Но, овојпат не им се интересни куклите, мечињата или друштвените игри. Не, денес тие ќе се преоблекуваат. Во еден мистериозен сандак на таванот, тие пронајдоа сѐ што им е потребно. Можеш ли да им помогнеш да станат самовили, мачки, пирати, поп-ѕвезди или принцези?

Издавач

Просветно Дело

Јазик

Македонски

Година на издавање

2009

Број на страници

20

Димензии

28,00x22,00x0,20

Тежина гр.

116,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

ИНФОРМАЦИИ

Продажни места