Ул. Димитрие Чуповски 15
+389 (0) 2 3117 255

Додади коментар

Среќен роденден - Јулија

140,00 ден.
Шифра на производ: 7100388
ISBN: 978-9989-0-0853-5

Kоличина

Во кошничка

Дали ја познаваш Јулија? Таа најмногу ги сака фустаните, другарките и прославите. И ти, исто така? Тогаш, вие сигурно ќе станете најдобри другарки! Денес, Јулија има роденден. Поради тоа... таа подготвува роденденска прослава! Прославата ќе биде весела и незаборавна! Јулија мислела на сѐ! Или можеби, сепак, нешто заборавила?

Издавач

Просветно Дело

Јазик

Македонски

Година на издавање

2009

Број на страници

20

Димензии

28,00x22,00x0,20

Тежина гр.

116,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

ИНФОРМАЦИИ

Продажни места