Ул. Димитрие Чуповски 15
+389 (0) 2 3117 255

Додади коментар

Фокси - падобранец

130,00 ден.
Шифра на производ: 7100314
ISBN: 978-9989-0-0781-1

Kоличина

Во кошничка

Играј и забавувај се со твојот пријател Фокси! Одлична сликовница - вежбанка.

Издавач

Просветно Дело

Јазик

Македонски

Година на издавање

2010

Број на страници

32

Димензии

29,70x21,00x0,30

Тежина гр.

152,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Овој модул од страната е сеуште во развој.