Додади коментар

Фокси - падобранец

104,00 ден.
Шифра на производ: 7100314
ISBN: 978-9989-0-0781-1

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Играј и забавувај се со твојот пријател Фокси! Одлична сликовница - вежбанка.

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек

Јазик

Македонски

Година на издавање

2010

Број на страници

32

Димензии

29,70x21,00x0,30

Тежина гр.

152,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места