Ул. Димитрие Чуповски 15
+389 (0) 2 3117 255

Додади коментар

Моите мачиња - сликовница со постери

350,00 ден.
Шифра на производ: 7100195

Kоличина

Во кошничка

30 постер - фотографии на мачиња! Уживајте со своите деца разгледувајќи ги овие прекрасни фотографии и разговарајте за домашните миленици. Читајте заедно и разговарајте за омилените видови мачки; Боење, поврзување точки за да се комплетира еден цртеж, додавање елементи и многу повеќе; Закачете ги постерите и уживајте во нивната убавина.

Издавач

Просветно Дело

Јазик

Македонски

Година на издавање

2011

Број на страници

64

Димензии

32,70x24,20x0,60

Тежина гр.

442,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

ИНФОРМАЦИИ

Продажни места