Ул. Димитрие Чуповски 15
+389 (0) 2 3117 255

Снежана и седумте џуџиња - Принцези

Додади коментар

Снежана и седумте џуџиња - Принцези

80,00 ден.
Шифра на производ: 7100131

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек

Јазик

Македонски

Година на издавање

2014

Број на страници

16

Димензии

27,00x21,50x0,20

Тежина гр.

88,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

ИНФОРМАЦИИ

Продажни места