Денес ме има, утре ќе ме нема

Додади коментар

Денес ме има, утре ќе ме нема

Денес ме има, утре ќе ме нема

250,00 ден.
50,00 ден.
Шифра на производ: 7600702
ISBN: 978-9989-0-0799-6

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Деветмина тинејџери, девет тајни, девет моќи што можат да го променат светот. Денес ме има утре ќе ме нема - 3-та епизода од серијата НАДАРЕНИ. Визиите на Емили за иднината не секогаш се кристално јасни. Таа е позната по тоа што точно не ги предвидува нештата, така што кога че добие визија дека нејзиниот соученик Картер ќе исчезне, никој нема да забалежи. Но потоа и други ученици ќе започнат да исчезнуваат - а Емили е следна на листата. Да ја гледаш иднината не многу може да ти помогне кога опасноста е, сега и тука! Емили поседува тајна. Таа е НАДАРЕНА. И не е единствената...

Автор

Мерилин Кеј;

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек

Јазик

Македонски

Година на издавање

2010

Број на страници

214

Димензии

19,50x13,00x1,30

Тежина гр.

238,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

120,00 ден.
84,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
245,00 ден.
Во кошничка

126,00 ден.
Во кошничка

285,00 ден.
199,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
50,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места