Едноставно не ти е доволно - Озборувачка

Додади коментар

Едноставно не ти е доволно - Озборувачка

Едноставно не ти е доволно - Озборувачка

285,00 ден.
171,00 ден.
Шифра на производ: 9100617
ISBN: 978-608-228-048-6

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Септември е... Време е да ги тргнете белите кратки фустанчиња за на плажа и еспадрилите на висока платформа и да му кажете збогум на источниот крај. Но, кажете им здраво на новите жители на Менхетен, на Карлајлиевата тројка. Заклучете си ги дечковците и фрлете го клучот, бидејќи Би А се позгодни и од Њујорк за време на спарното индијанско лето.

Автор

Сесили фон Зигесар;

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек

Јазик

Македонски

Година на издавање

2012

Број на страници

241

Димензии

20,50x13,50x1,40

Тежина гр.

287,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

350,00 ден.
175,00 ден.
Во кошничка

50,00 ден.
30,00 ден.
Во кошничка

560,00 ден.
336,00 ден.
Во кошничка

100,00 ден.
60,00 ден.
Во кошничка

460,00 ден.
276,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места