Ул. Димитрие Чуповски 15
+389 (0) 2 3117 255

Додади коментар

Македонска кујна

400,00 ден.
Шифра на производ: 9100682
ISBN: 978-9989-30-921-2

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Со ова издание ќе научите да приготвувате вкусни јадења од македонската кујна.

Автор

Драгица Калеова;

Издавач

Просветно Дело

Јазик

Македонски

Година на издавање

2009

Број на страници

364

Димензии

23,50x16,70x2,00

Тежина гр.

603,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

ИНФОРМАЦИИ

Продажни места