Ул. Димитрие Чуповски 15
+389 (0) 2 3117 255

Додади коментар

Готвач

149,00 ден.
Шифра на производ: 9100680
ISBN: 978-9989-30-857-4

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Гответе посни јадења, посни торти и колачи, јадења на вода.

Автор

Даница Станковиќ;

Издавач

Просветно Дело

Јазик

Македонски

Година на издавање

2008

Број на страници

151

Димензии

19,00x13,00x0,90

Тежина гр.

168,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

ИНФОРМАЦИИ

Продажни места