Ул. Димитрие Чуповски 15
+389 (0) 2 3117 255

Компоти, џемови и мармалади

Додади коментар

Компоти, џемови и мармалади

50,00 ден.
Шифра на производ: 9100670
ISBN: 978-9989-30-845-1

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Со изданијата од едицијата „Ајде да готвиме“ ќе направите одлични рецепти! На здравје!

Издавач

Просветно Дело

Јазик

Македонски

Година на издавање

2008

Број на страници

32

Димензии

15,00x11,50x0,30

Тежина гр.

44,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

ИНФОРМАЦИИ

Продажни места