Ул. Димитрие Чуповски 15
+389 (0) 2 3117 255

Додади коментар

Малата принцеза - сирена

120,00 ден.
Шифра на производ: 9100063

Kоличина

Во кошничка

Мека, водоотпорна бебешка сликовница.

Издавач

Просветно Дело

Јазик

Македонски

Број на страници

6

Димензии

14,00x14,50x2,00

Тежина гр.

45,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Овој модул од страната е сеуште во развој.