Ул. Димитрие Чуповски 15
+389 (0) 2 3117 255

Додади коментар

Грдото пајче

120,00 ден.
Шифра на производ: 9100064

Kоличина

Во кошничка

9100064

Издавач

Просветно Дело

Јазик

Македонски

Број на страници

6

Димензии

14,00x14,50x2,00

Тежина гр.

45,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

ИНФОРМАЦИИ

Продажни места