Додади коментар

Засекогаш

Засекогаш

350,00 ден.
245,00 ден.
Шифра на производ: 7600752
ISBN: 978-9989-0-0931-0

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Некогаш - Кога Сем ја запознал Грејс, тој бил волк, а таа - девојка. Најпосле пронашол начин да стане момче и благодарение на нивната љубов, срамежливата љубопитност прераснала во страшна блискост на заедничкиот живот. Сега - Тоа требало да биде крајот на приказната. Сепак, судбината на Грејс не била да остане човечко суштество. Сега, таа е волчица. А волците од Мерси Фолс, само што не се убиени во еден огромен завршен лов. Засекогаш - Сем сѐ ќе стори за Грејс. Сепак, може ли едно момче и една љубов, навистина да го променат непријателскиот свет кој се свртел против нив? Минатото, сегашноста и иднината, тукушто не се судриле во еден единствен миг - миг кој значи смрт или живот, збогум или засекогаш.

Автор

Меги Стифвотер;

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек

Јазик

Македонски

Година на издавање

2013

Број на страници

409

Димензии

20,00x14,00x2,00

Тежина гр.

470,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

460,00 ден.
322,00 ден.
Во кошничка

50,00 ден.
35,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
70,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.
140,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
70,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места