Вампирски дневници - Мрачно обединување 4

Додади коментар

Вампирски дневници - Мрачно обединување 4

Вампирски дневници - Мрачно обединување 4

350,00 ден.
70,00 ден.
Шифра на производ: 9100518
ISBN: 978-608-228-046-2

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Трудејќи се да го одржи ветувањето што ѝ го даде на Елена, Стефан ги здружува силите со својот брат, но смртта што ќе следува повторно ќи ги фрли во омраза... Уште многу мистерии и зло се кријат во Фелс Чирч, а најголема закана е еден припадник од редот на Древните вампири... Кулминацијата се случува ноќта на летната рамнодевница, кога мртвите души слободно талкаат во светот на живите... Смртоносен љубовен триаголник! Елена: прекрасна девојка, водач онаа која може да го има секое момче што ќе го посака. Стефан: замислен и мистериозен, се чини дека тој е еднинствениот кој може да ѝ одолее на Елена, дури и кога се бори да ја заштити од ужасите што го прогонуваат од минатото. Дејмон: секси, опасен и воден од желбата да му се одмазди на Стефан, братот кој го предал. Решен да ја добие Елена, би убил за да ја поседува. ВАМПИРСКИ ДНЕВНИЦИ - возбудлива приказна за двајца браќа вампири и за една прекрасна девојка растргната меѓу нив.

Автор

Лиза Џејн Смит;

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек

Јазик

Македонски

Година на издавање

2012

Број на страници

260

Димензии

20,00x13,50x1,40

Тежина гр.

299,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

100,00 ден.
70,00 ден.
Во кошничка

285,00 ден.
199,00 ден.
Во кошничка

560,00 ден.
392,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
70,00 ден.
Во кошничка

460,00 ден.
322,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места