Вампирски дневници - Бес 3

Додади коментар

Вампирски дневници - Бес 3

Вампирски дневници - Бес 3

350,00 ден.
70,00 ден.
Шифра на производ: 9100517
ISBN: 978-608-228-045-5

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Будејќи се од смртниот сон, Елена е преобразена. Но преобразбата не е конечна... Дејмон конечно успева да ја придобие. Но, дали желбата за одмазда кон Стефан е посилна од слаткиот вкус на победата? Стефан е скршен по губењето на Елена и подготвен е на сѐ за да ја освои повторно. Но, кога ќе открие дека неговиот брат не му е единствениот непријател, тој и Дејмон ќе мораат да ги здружат силите против непознатиот непријател за да ја заштитат личноста која двајцата ја сакаат. Елена уште еднаш се бори за живот... Смртоносен љубовен триаголник! Елена: прекрасна девојка, водач онаа која може да го има секое момче што ќе го посака. Стефан: замислен и мистериозен, се чини дека тој е еднинствениот кој може да ѝ одолее на Елена, дури и кога се бори да ја заштити од ужасите што го прогонуваат од минатото. Дејмон: секси, опасен и воден од желбата да му се одмазди на Стефан, братот кој го предал. Решен да ја добие Елена, би убил за да ја поседува. ВАМПИРСКИ ДНЕВНИЦИ - возбудлива приказна за двајца браќа вампири и за една прекрасна девојка растргната меѓу нив.

Автор

Лиза Џејн Смит;

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек

Јазик

Македонски

Година на издавање

2012

Број на страници

240

Димензии

20,00x13,50x1,30

Тежина гр.

285,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

560,00 ден.
392,00 ден.
Во кошничка

340,00 ден.
238,00 ден.
Во кошничка

460,00 ден.
322,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
50,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
70,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места