Ул. Димитрие Чуповски 15
+389 (0) 2 3117 255

Додади коментар

Готвач за бебиња

299,00 ден.
Шифра на производ: 9100684
ISBN: 978-9989-30-954-0

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Готвач за бебиња со 200 брзи, лесни и здрави рецепти. Да се има бебе во домот претставува можност да проверите колку здраво се храни целото семејство. Некои од овие рецепти се вистински специјалитети! Исхраната на бебето во првата година од животот има силно влијание на неговото здравје од кој било друг период во животот. Овој податок доволно говори за тоа колку е значајно што порано да се започне со здрава и избалансирана исхрана. Ви посакуваме многу среќа! Се надеваме дека ќе уживате со вашето дете во многуте заеднички и здрави оброци!

Издавач

Просветно Дело

Јазик

Македонски

Година на издавање

2009

Број на страници

174

Димензии

19,50x20,00x1,00

Тежина гр.

305,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

ИНФОРМАЦИИ

Продажни места