Ул. Димитрие Чуповски 15
+389 (0) 2 3117 255

Додади коментар

Лето

200,00 ден.
Шифра на производ: 9100017
ISBN: 9989-30-756-3

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Времето е топло и учебната година заврши. Дојде летото. Децата можат да возат велосипеди, да играат со топка, да пливаат во базените или езерата. Тие треба лесно да се облекуваат. Ова е една книга, во серијата од четирите прекрасни книги, со едноставни прашања и активности за помалите деца, како и водич за родителите. Децата низ игра и забава ќе откријат колку убаво може да се забавуваат во текот на летото.

Издавач

Просветно Дело

Повез

Тврд

Јазик

Македонски

Број на страници

36

Димензии

22,70x24,50x0,70

Тежина гр.

317,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

ИНФОРМАЦИИ

Продажни места