Ул. Димитрие Чуповски 15
+389 (0) 2 3117 255

Додади коментар

Зошто животните?...

190,00 ден.
Шифра на производ: 7100928

Kоличина

Во кошничка

Дали си се запрашал зошто плачат крокодилите, зошто очите на мачките им светкаат во темница или зошто пингвините одат со кратки чекорчиња? Тука ќе ги најдеш одговорите на овие и на други прашања за животните

Издавач

Просветно Дело

Јазик

Македонски

Година на издавање

2016

Број на страници

30

Димензии

20,30x13,70x1,20

Тежина гр.

231,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група