Ул. Димитрие Чуповски 15
+389 (0) 2 3117 255

Додади коментар

Девојчето со кибритчиња

40,00 ден.
Шифра на производ: 7100184
ISBN: 978-9989-0-0794-1

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Автор

Ханс Кристијан Андерсен;

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек

Јазик

Македонски

Година на издавање

2014

Број на страници

16

Димензии

15,00x11,00x0,20

Тежина гр.

33,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Телефонски Броеви

Продажни места