Ул. Димитрие Чуповски 15
+389 (0) 2 3117 255

Додади коментар

Островот на пиратите - сликовница со 6 сложувалки

200,00 ден.
Шифра на производ: 7100170
ISBN: 978-9989-0-0800-9

Kоличина

Во кошничка

Издавач

Просветно Дело

Јазик

Македонски

Година на издавање

2010

Број на страници

12

Димензии

17,00x17,00x3,00

Тежина гр.

475,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

ИНФОРМАЦИИ

Продажни места