Ул. Димитрие Чуповски 15
+389 (0) 2 3117 255

Додади коментар

Црвенкапа - приказни со магнети

350,00 ден.
Шифра на производ: 7100336
ISBN: 978-9989-0-0862-7

Kоличина

Во кошничка

Уживај во приказната за Црвенкапа и за големиот и страшен волк. Избери магнети за да ги дополниш сликите.

Издавач

Просветно Дело

Јазик

Македонски

Година на издавање

2009

Број на страници

10

Димензии

31,50x24,50x2,00

Тежина гр.

600,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

ИНФОРМАЦИИ

Продажни места