Ул. Димитрие Чуповски 15
+389 (0) 2 3117 255

Додади коментар

Домашни животни - паметен таблет

790,00 ден.
Шифра на производ: 7100640
ISBN: 978-9989-0-0932-7

Kоличина

Во кошничка

Ова е модерна енциклопедија за деца со паметен таблет. Содржи интересни податоци за различни животни. Децата можат лесно да го извадат паметниот таблет од сликовницата и да си играат со него.

Издавач

Просветно Дело

Јазик

Македонски

Година на издавање

2018

Број на страници

14

Димензии

27,50x32,00x1,30

Тежина гр.

765,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

ИНФОРМАЦИИ

Продажни места