Ул. Димитрие Чуповски 15
+389 (0) 2 3117 255

Додади коментар

Кралот Артур и мечот екскалибур

40,00 ден.
Шифра на производ: 7100182
ISBN: 978-9989-0-0792-7

Kоличина

Во кошничка

Издавач

Просветно Дело

Јазик

Македонски

Година на издавање

2014

Број на страници

16

Димензии

15,00x11,00x0,20

Тежина гр.

33,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група