Ул. Димитрие Чуповски 15
+389 (0) 2 3117 255

Додади коментар

Малата сирена

55,00 ден.
Шифра на производ: 7100893
ISBN: 78-84-305-9226-5

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек

Јазик

Македонски

Година на издавање

2016

Број на страници

16

Димензии

21,00x15,50x0,20

Тежина гр.

40,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Телефонски Броеви

Продажни места