Ул. Димитрие Чуповски 15
+389 (0) 2 3117 255

Додади коментар

Книга за џунглата

55,00 ден.
Шифра на производ: 7100890
ISBN: 78-84-305-9226-5

Kоличина

Во кошничка

Издавач

Просветно Дело

Јазик

Македонски

Година на издавање

2016

Број на страници

16

Димензии

21,00x15,50x0,20

Тежина гр.

40,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

ИНФОРМАЦИИ

Продажни места