Ул. Димитрие Чуповски 15
+389 (0) 2 3117 255

Додади коментар

Волшебната флејта - The pied piper of hamelin

60,00 ден.
Шифра на производ: 7100919
ISBN: 5-310-189-022-836

Kоличина

Во кошничка

Издавач

Просветно Дело

Јазик

Македонско - англиски

Година на издавање

2015

Број на страници

8

Димензии

25,50x19,00x0,10

Тежина гр.

53,00

Писмо

Кирилица - Латиница

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

ИНФОРМАЦИИ

Продажни места