Додади коментар

Малата сирена

350,00 ден.
Шифра на производ: 9100756

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Една класична приказна раскажана на едноставен и привлечен начин, со илустрации во боја и пет прекрасни сложувалки за да можат децата да уживаат и да ги запомнат подобро нејзините главни личности.

Издавач

Просветно Дело

Повез

Тврд

Јазик

Македонски

Број на страници

10

Димензии

24,50x24,50x2,00

Тежина гр.

775,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места