Ул. Димитрие Чуповски 15
+389 (0) 2 3117 255

Додади коментар

Волшебен семафор

590,00 ден.
Шифра на производ: 7100311

Kоличина

Во кошничка

Здраво! Твојот сон, да возиш автомобил, конечно се оствари. Во оваа сликовница можеш да возиш пет различни возила. За да научиш како правилно да се однесуваш во сообраќајот и како да избегнуваш автомобилски несреќи, треба да ги почитуваш правилата и да ги научиш сообраќајните знаци. Среќен пат!

Издавач

Просветно Дело

Јазик

Македонски

Година на издавање

2014

Број на страници

10

Димензии

30,00x27,00x2,00

Тежина гр.

660,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

ИНФОРМАЦИИ

Продажни места