Ул. Димитрие Чуповски 15
+389 (0) 2 3117 255

Додади коментар

Палата за принцези - Заспаната убавица

295,00 ден.
Шифра на производ: 7100973
ISBN: 9788467743807

Kоличина

Во кошничка

Читај и направи! Палата за принцези - Заспаната убавица. Со лепенки, фигури од картон...и палата што се составува!

Издавач

Просветно Дело

Јазик

Македонски

Година на издавање

2016

Број на страници

32

Димензии

26,00x21,00x1,00

Тежина гр.

425,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

ИНФОРМАЦИИ

Продажни места