Додади коментар

Принцезите танцуваат

320,00 ден.
Шифра на производ: 7100255
ISBN: 978-9989-0-0546-6

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Издавач

Просветно Дело

Повез

Тврд

Јазик

Македонски

Година на издавање

2011

Број на страници

16

Димензии

26,00x20,00x1,50

Тежина гр.

490,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места