Додади коментар

Моите пријатели кученца

290,00 ден.
Шифра на производ: 7100464
ISBN: 978-9989-0-0534-3

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Многу слатки кученца за гледање и сакање. Секое од нив има своја сопствена приказна. Додека ги читаш овие страници, ќе научиш многу интересни и корисни работи во врска со нашите пријатели од најпознатите раси, но и како најдобро да се грижиш за нив.

Издавач

Просветно Дело

Повез

Тврд

Јазик

Македонски

Година на издавање

2007

Број на страници

34

Димензии

30,00x21,50x1,00

Тежина гр.

420,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места