Ул. Димитрие Чуповски 15
+389 (0) 2 3117 255

Додади коментар

Моите пријатели кученца

290,00 ден.
Шифра на производ: 7100464
ISBN: 978-9989-0-0534-3

Kоличина

Во кошничка

Многу слатки кученца за гледање и сакање. Секое од нив има своја сопствена приказна. Додека ги читаш овие страници, ќе научиш многу интересни и корисни работи во врска со нашите пријатели од најпознатите раси, но и како најдобро да се грижиш за нив.

Издавач

Просветно Дело

Јазик

Македонски

Година на издавање

2007

Број на страници

34

Димензии

30,00x21,50x1,00

Тежина гр.

420,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

ИНФОРМАЦИИ

Продажни места