Ул. Димитрие Чуповски 15
+389 (0) 2 3117 255

Додади коментар

Куќичката на трите прасиња

250,00 ден.
Шифра на производ: 7100568

Kоличина

Во кошничка

Издавач

Просветно Дело

Јазик

Македонски

Година на издавање

2011

Број на страници

22

Димензии

31,00x21,50x1,00

Тежина гр.

335,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

ИНФОРМАЦИИ

Продажни места