Ул. Димитрие Чуповски 15
+389 (0) 2 3117 255

Додади коментар

Виктор на сафари

190,00 ден.
Шифра на производ: 7100500
ISBN: 978-9989-0-0760-6

Kоличина

Во кошничка

Виктор и Тим заедно одат на сафари да го пронајдат Лео, кралот на џунглата.

Издавач

Просветно Дело

Јазик

Македонски

Година на издавање

2009

Број на страници

14

Димензии

20,00x27,00x1,00

Тежина гр.

370,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

ИНФОРМАЦИИ

Продажни места