Ул. Димитрие Чуповски 15
+389 (0) 2 3117 255

Додади коментар

Виктор на фарма

190,00 ден.
Шифра на производ: 7100501
ISBN: 978-9989-0-0761-3

Kоличина

Во кошничка

Виктор и Тим поминаа еден ден на фармата и му помогнаа на нивниот пријател, Петар - фармерот

Издавач

Просветно Дело

Јазик

Македонски

Година на издавање

2009

Број на страници

14

Димензии

20,00x27,00x1,00

Тежина гр.

370,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

ИНФОРМАЦИИ

Продажни места