Ул. Димитрие Чуповски 15
+389 (0) 2 3117 255

Додади коментар

Вонземјанинот Оли

350,00 ден.
Шифра на производ: 7100436
ISBN: 978-9989-0-0867-2

Kоличина

Во кошничка

Авантурите на Андреј и Јана, доживеј ги и ти, преку страниците на Ѕирни и отвори, и додека тие го следат мистериозниот летечки објект се соочуваат со огромниот вонземјанин!

Јазик

Македонски

Година на издавање

2010

Број на страници

14

Димензии

28,00x26,00x1,00

Тежина гр.

715,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

ИНФОРМАЦИИ

Продажни места